دریک نگاه

کیمیا پژوهان صنعت سبز از دهه هشتاد تا کنون در راستای بهبود وضعیت تولید مواد شیمیایی بهسازی آب های صنعتی و بهینه نمودن مصرف آب و انرژی فعالیت خود را آغاز نموده است و همگام با تحولات صنعت آب و فاضلاب به تولید مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب پرداخته است .این شرکت با استفاده از به روز ترین مقالات علمی ، برگزاری دوره های آموزشی داخلی و خارجی و پویاترین روش های فنی سعی دارد سطح دانش پرسنل شاغل در صنعت را افزایش داده تا در این راستا افراد بصورت دانسته نسبت به انجام فعالیت های بهینه سازی با مواد شیمیایی اقدام نمایند تا بهترین نتیجه که همانا بهبود عملکرد و کارایی سیستم ها می باشد، حاصل گردد. در همین راستا سعی نموده تا با تولید محصولاتی با کیفیت بالا و ارائه خدماتی مناسب و برخورداری از کادری مجرب نسبت به بهینه سازی و کاهش میزان مصرف مواد شیمیایی با بالاترین راندمان اقدام نماید.

 

ماموریت
  • فرمولاسیون و تولید مواد شیمیایی در زمینه بهسازی آبهای صنعتی جهت کنترل انواع خوردگی و رسوب در راستای افزایش بهره وری تجهیزات و کاهش مصرف انرژی صنایع کوچک و بزرگ داخلی و کشورهای منطقه .تنظیم گاید لاین کنترل آب سیستم های خنک کننده ، سیستم های تصفیه ، دیگ های بخار و ... با نگرانی نسبت به آینده آب و تامین آن .کاهش حجم بلودان سیستم های خنک کننده و جلویگیری از تبخیر بی رویه آب با طراحی مناسب و بازنگری در روند عملکرد .
 

تولیدات شرکت کیمیاپژوهان صنعت سبز

این شرکت مجهز به پیشرفته ترین امکانات آزمایشگاهی جهت ارائه خدمات پس از فروش و همچنین حصول اطمینان از کیفیت محصولات خود می باشد با توجه به سابقه ی چندین ساله ی تولید ، برخورداری از اطلاعات و دانش فنی در زمینه تولید مواد شیمیایی ، این شرکت توانسته است اخیرا نسبت به افتتاح سایت دوم خود جهت تولید مواد پایه ضدخوردگی و ضدرسوب در سیستم های خنک کننده صنعتی اقدام نموده و توانسته است به تکنولوژی تولید نمک های نیتریت دست پیدا کند . مفتخریم اعلام داریم این شرکت به عنوان اولین و تنها تولیدکننده نیتریت سدیم در ایران و خاور میانه می باشد .

بازدارنده های خوردگی
رسوب زداها
ممانعت کننده های تشکیل رسوب
دیسپرسانت ها
بایوساید ها‌‌
آنتی اسکالانت سیستم‌اسمز معکوس
مواد شیمیایی مورد نیاز بویلرها
منعقد کننده های کاتیونی و آنیونی

چشم انداز

ما قصد داریم یكی از برترین شركتهای ایرانی با قابلیت صادرات در صنعت تولید مواد شیمیایی بهسازی آبهای صنعتی باشیم تا بتوانیم با ایجاد و حفظ مزیت های رقابتی و تكنولوژی برتر تولید و طراحی، در زمینه تولید مواد شیمیایی اولیه و پایه در جهت برآورده سازی نیاز صنایع داخلی و کشور پیشرو بوده و تلاش بی وقفه خود را در ایجاد رضایت حد اکثری برای تمامی ذینفعان انجام دهیم .

ارزش ها

  • درستکاری و صداقت
  • جلب اعتماد ، ارتقاء کیفیت خدمات و برقراری رابطه برد-برد با تمامی گروه های ذینفع
  • پذیرفتن تمامی انتقادات ، پیشنهادات و اندیشه ها با آغوش باز
  • گزینش هدف های پرچالش
  • تصمیم گیری بر مبنای تحلیل اطلاعات و پایبندی به تعهدات و مسئولیت ها
  • حفظ محیط زیست و رعایت استانداردهای ایمنی
  • باور به سرمایه انسانی به عنوان والاترین سرمایه در بهره وری و اعتلای شرکت و توجه به کرامت انسانی